خط تولید

کارخانه تراستور دارای یک خط تولید کامل است، ظرفیت تولید ماهانه بسیار فراتر از هدف تولید مشخص است، برای اطمینان از اینکه تمام محصولات با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای صادراتی هستند، ما به شدت از روش های تولید، قالب گیری، پردازش، مونتاژ، آزمایش پیروی می کنیم. ، بسته بندی، هر لینک مطابق با استانداردهای مشخص شده است.

به عنوان یک تولید کننده حافظه موبایل بالغ، ما می توانیم ظاهر متفاوت را با توجه به نیاز مشتریان سفارشی کنیم و کیفیت محصولات خود را تضمین کنیم

 

OEM / ODM

ما نه تنها محصولات سری ذخیره سازی را ارائه می دهیم، بلکه نرم افزارهای مرتبط، OEM، خدمات ODM و راه حل های سفارشی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، محصولات Terastor را نه تنها در فروش موفق داخلی، بلکه به بسیاری از کشورها و مناطق در سراسر جهان صادر می کنیم. با نوآوری در فن آوری برای توسعه راه حل های با کیفیت درجه یک، به محصولات نشاط بی نهایت، تجربه محصول عالی را برای شما به ارمغان می آورد، از تجار داخلی و خارجی استقبال از همکاری برد-برد استقبال می کنید.

تحقیق و توسعه

Terastor دارای یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای با تجربه است، برای ارائه پشتیبانی فنی قوی از برنامه کاربردی برای طراحی، آزمایش و تولید فضای ذخیره سازی تلفن همراه، جمع آوری تعدادی از استعدادهای فنی حرفه ای، همچنین دارای تعدادی پتنت، به طور کامل توانایی های تحقیق و توسعه بالغ ما را نشان می دهد. .

پیام بگذارید